Állásajánlatok

Önkormányzati tulajdonú részvénytársaságunk nagykanizsai irodájába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Személy- és munkaügyi előadó

Feladatok:
Munkaügyi nyilvántartások vezetése
Munkaszerződések és munkaviszony megszűnésével kapcsolatos feladatok elvégzése
Bejelentési kötelezettségek teljesítése
Bérszámfejtés és bérfeladás elkészítése
Járulékbevallás elkészítése
TB igazolvány kiállítása
Közfoglalkoztatás szervezése
Személyügyi nyilvántartások, statisztikák készítése.
Szabadságok és túlórák, megbízási díjak nyilvántartása

Elvárások:
Minimum középfokú szakirányú végzettség
WINDOWS és MS Office teljes körű használata, elektronikus levelezés és szakmaspecifikus szoftverek ismerete

Előnyt jelent:
Adózással kapcsolatos és társadalombiztosítási ismeretek
Személyzeti-, és munkaügyi területen szerzett munkatapasztalat

Juttatások:
Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
8800 Nagykanizsa, Garay u. 21.

Az önéletrajzot kérjük 2019. július 15-ig, az nkvg@nagykanizsa.hu központi e-mail címünkre vagy az alábbi posta címre szíveskedjenek megküldeni!
Nagykanizsa Vagyongazdálkodási és Szolgáltató Zrt.